Firma za "0" zł czyli minimalizacja kosztów prowadzenia działalności

Własna firma w DE

Kup nową spółkę "ready made" a adresem w Berlinie, uzyskasz korzystne warunki na okres pierwszych lat działalności.

Biuro i adres pocztowy

Rejestrując i/lub kupując spółkę na w Niemczech otrzymasz adres biura i adres pocztowy do korespondencji.

Podatki i ZUS

Bezkosztowe utrzymanie firmy w tym pracowników. Nie znajdziesz lepszej oferty. Kup spółkę w Niemczech.

Ubezpieczenie

Kiedy będziesz objęty/-a ustawowym ubezpieczeniem społecznym w państwowej lub prywatnej kasie chorych?

Optymalizacja ZUS

Masz pytania?

agencja@minizus24.pl

 

 

Link sponsorowany

Jak założyć dochodową firmę?

Kup gotową spółkę w Niemczech. Z takimi papierami możesz swobodnie działać na terenie Polski i całej europy a koszty utrzymania firmy będą wielokrotnie niższe jak w Polsce. Wszystko jest bardzo proste, łatwe w kontroli i utrzymaniu. Poniesiesz jednorazowy koszt 2400 zł ale to się opłaca. Policz ile zaoszczędzisz przez 3 lata na podatkach i ZUS.

Chcesz zarabiać jeszcze więcej? To się pospiesz bo aktualna oferta po spełnienieu podstawowych warunków może być zrealizowana jedynie do końca 2014. Jeżeli chcesz mieć firmę na opisanych warunkach? Zgłoś się do nas juz dziś, nie czekaj do końca miesiąca. Poniżej przedstawiamy szacunkowe koszty inwestycji i utrzymania w ofercie "Firma za 0 zł".

Firma (Berlin) Koszt
Rejestracja 2400 zł
Utrzymanie 2800 zł
Adres tak
Poczta tak
Księgowość tak
ZUS tak
Razem (3 lata) 5200 zł

Jednorazowy całkowity koszt rejestracji wynosi 2400 zł. Istnieje także możliwość rozłożenia tej płatności na raty. Niezbędny jest jednorazowy przyjazd do Berlina. Zadzwoń i pytaj się o to co cię interesuje.

Firma w Niemczech to doskonała inwestycja

Przygotuj dane do rejestracji i wypełnij formularz. Wpisz "Firma za 0 zł". Prześlij formularz. Skontaktujemy się z Tobą. Kolejnym krokiem będzie przyjazd do Berlina. Spotkamy się i zrobimy wszystko co niezbędne do rejestracji firmy, założymy konto. Do Polski wrócisz zadowolony i z gotową do działania firmą.

Oferta Koszt utrzymania
1 rok 1600 zł
2 rok 800 zł
3 rok 400 zł
Razem (3 lata) 2800 zł

Szybko i dobrze załatwione. Możesz swobodnie działać na terenie Polski i całej europy. Przez 3 lata bedziesz prowadził działalność przy minimalnych kosztach. Po trzech latach możesz zamknąć firmę lub kontynuować działalność na podobnych warunkach. Sam o tym zdecydujesz.

Wymagania

Przygotuj zaświadczenie o niekaralności, to podstawowy dokument jeżeli chodzi o kryterium wymagań. Jak to zrobić? Skontaktuj sie z nami. Dzwoń!

1. Dowód osobisty

2. Zaświadczenie o niekaralności (aktualne)

Ubezpieczenie i ZUS w cenie

Nasz partner oferuje atrakcyjne warunki dodatkowej pracy / zatrudnienia dla wszystkich nowych firm. Opisane warunki obowiązują przez 3 lata od rejestracji / kupna firmy. Nie jest wymagana kontynuacja działalności po tym okresie. Możesz na tym skorzystać w ten sposób, że posiadając udziały lub będąc właścicielem firmy przez 3 lata nic nie zapłacisz za utrzymanie firmy.

Twój całkowity koszt 3 lata działalności 5200 zł

Kto pyta nie błądzi. Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.