Clarin. Producent środków czystości

kpt. Raginisa 73/1 15-161 ; Białystok,

Tel: 85 676 50 88


Clarin. Producent środków czystości

kpt. Raginisa 73/1 15-161 ; Białystok,

85 676 50 88

http://www.clarin.pl


Clarin. Producent środków czystości

Tagi: Firma CLARIN® powstała w 1993r. i jest firmą rodzinną, mającą siedzibę w Białymstoku. Zajmujemy się produkcją środków czystości do mycia i dezynfekcji głównie w przemyśle spożywczym.Jesteśmy w stanie dostarczyć naszym Klientom najwyższej jakości, ekologiczne środki czystości, odpowiadające wymogom jakościowym Unii Europejskiej. Nasza oferta skierowana jest m.in. do przemysłu mleczarskiego, również do specjalistycznych gospodarstw rolnych, zajmujących się produkcją mleka, przemysłu mięsnego, piekarni, cukierni, lodziarni, przetwórstwa owocowo-warzywnego, wytwórni napojów, producentów grzybów, wylęgarni drobiu, małej gastronomii itp.Służymy fachowym doradztwem przy doborze i wdrażaniu środków czystości, przeprowadzamy stosowne szkolenia i dostarczamy niezbędną dokumentację.Nieustannie dbamy o jakość produkowanych przez nas wyrobów, poprzez współpracę z ośrodkami naukowymi w dziedzinie chemii oraz poprzez unowocześnianie technologii produkcji w firmie.Realizowany projekt inwestycyjny, dotyczący unowocześnienia i rozwoju firmy CLARIN® współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Budżetu Państwa.

Kategorie: Firma CLARIN® powstała w 1993r. i jest firmą rodzinną, mającą siedzibę w Białymstoku. Zajmujemy się produkcją środków czystości do mycia i dezynfekcji głównie w przemyśle spożywczym.Jesteśmy w stanie dostarczyć naszym Klientom najwyższej jakości, ekologiczne środki czystości, odpowiadające wymogom jakościowym Unii Europejskiej. Nasza oferta skierowana jest m.in. do przemysłu mleczarskiego, również do specjalistycznych gospodarstw rolnych, zajmujących się produkcją mleka, przemysłu mięsnego, piekarni, cukierni, lodziarni, przetwórstwa owocowo-warzywnego, wytwórni napojów, producentów grzybów, wylęgarni drobiu, małej gastronomii itp.Służymy fachowym doradztwem przy doborze i wdrażaniu środków czystości, przeprowadzamy stosowne szkolenia i dostarczamy niezbędną dokumentację.Nieustannie dbamy o jakość produkowanych przez nas wyrobów, poprzez współpracę z ośrodkami naukowymi w dziedzinie chemii oraz poprzez unowocześnianie technologii produkcji w firmie.Realizowany projekt inwestycyjny, dotyczący unowocześnienia i rozwoju firmy CLARIN® współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Budżetu Państwa.

Clarin. Producent środków czystości

kpt. Raginisa 73/1 15-161 ; Białystok,
Tel: 85 676 50 88
http://www.clarin.pl

Firma CLARIN® powstała w 1993r. i jest firmą rodzinną, mającą siedzibę w Białymstoku. Zajmujemy się produkcją środków czystości do mycia i dezynfekcji głównie w przemyśle spożywczym.Jesteśmy w stanie dostarczyć naszym Klientom najwyższej jakości, ekologiczne środki czystości, odpowiadające wymogom jakościowym Unii Europejskiej. Nasza oferta skierowana jest m.in. do przemysłu mleczarskiego, również do specjalistycznych gospodarstw rolnych, zajmujących się produkcją mleka, przemysłu mięsnego, piekarni, cukierni, lodziarni, przetwórstwa owocowo-warzywnego, wytwórni napojów, producentów grzybów, wylęgarni drobiu, małej gastronomii itp.Służymy fachowym doradztwem przy doborze i wdrażaniu środków czystości, przeprowadzamy stosowne szkolenia i dostarczamy niezbędną dokumentację.Nieustannie dbamy o jakość produkowanych przez nas wyrobów, poprzez współpracę z ośrodkami naukowymi w dziedzinie chemii oraz poprzez unowocześnianie technologii produkcji w firmie.Realizowany projekt inwestycyjny, dotyczący unowocześnienia i rozwoju firmy CLARIN® współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Budżetu Państwa.

Tel: 85 676 50 88

Clarin. Producent środków czystości

Tel. 85 676 50 88