Zakątek Smaków. Kawiarnio-herbaciarnia

Mickiewicza 20 34-200 ; Sucha Beskidzka,

Tel: 33 872 69 14


Zakątek Smaków. Kawiarnio-herbaciarnia

Mickiewicza 20 34-200 ; Sucha Beskidzka,

33 872 69 14

http://www.zakateksmakow.pl


Zakątek Smaków. Kawiarnio-herbaciarnia

Tagi: :Zapraszamy Państwa do Kawiarnio-Herbaciarni "Zakątek Smaków" na filiżankę kawy, herbaty lub szklankę gorącej czekolady.OFERUJEMY:*kawę (zarówno na ciepło jak i na zimno) , liściaste herbaty (białe, zielone, czerwone, czarne, owocowe, delicje i super delicje z dodatkami uszlachetniającymi), gorącą czekoladę oraz domowe ciasta z konsumpcją w lokalu*desery lodowo-owocowe*sprzedaż na wagę: kawy (mielimy je na życzenie klienta w młynkach żarnowych), wysokogatunkowych liściastych herbat*porcelanę, ceramikę, szkło, akcesoria do profesjonalnego parzenia i serwowania kawy czy herbaty* słodycze W naszej kawiarnio-herbaciarni każdy znajdzie miejsce dla siebie,zarówno na biznesowe czy towarzyskie spotkanie (stoliki 2 lub 3-osobowe) czyspotkanie w większym gronie przyjaciół (wygodne kanapy). "Zakątek Smaków" to idealne miejsce również dla miłośników: książki(oferujemy biblioteczkę z dostępem do prasy i czasopism), miłośnikówInternetu (dostęp do sieci bezprzewodowej). Rodzicom z małymi dziećmipragniemy zaoferować: przewijak w toalecie, zorganizowany kącik dla dzieci,jak również krzesełko do ich karmienia. U nas czas się zatrzymuje i każdy może w spokojuusiąść, przy nastrojowej muzyce- celebrować chwile zfiliżanką kawy, herbaty czy szklanką gorącej czekolady. Znajdą Państwo u nasdoskonałe miejsce na "złapanie oddechu" czy przerwę w codziennym monotonnymżyciu. Nasza Kawiarnio-Herbaciarnia to "oaza spokoju". Przekraczając próg "Zakątka Smaków" spotkają się Państwo z personelem,który krok po kroku wprowadzi Was w świat pełen bogatych smaków, aromatów icudownych zapachów kaw i herbat z całego świata. Służymy fachową pomocą wdoborze odpowiedniej kawy czy herbaty na wagę, jak również udzielamywskazówek dotyczących ich prawidłowego zaparzania. Zakupione kawy ziarnistemielimy na Państwa życzenie w specjalistycznych młynkach żarnowych. Promocje i rabaty:PROMOCJA HAPPY HOURS 10% rabatu na zakup kawy, herbaty, gorącej czekolady z konsumpcją w lokalu w godzinach od 10.00 do 12.00 od poniedziałku do piątku. Inne:"Zakątek Smaków" przyjazny maluchom poprzez kącik dla dzieci, przewijak w toalecie, krzesełko do karmienia. Łatwy dostęp dla mamy z wózkiem dziecięcym, lokal znajduje się na parterze. Możliwość korzystania z sieci bezprzewodowej.

Kategorie: :Zapraszamy Państwa do Kawiarnio-Herbaciarni "Zakątek Smaków" na filiżankę kawy, herbaty lub szklankę gorącej czekolady.OFERUJEMY:*kawę (zarówno na ciepło jak i na zimno) , liściaste herbaty (białe, zielone, czerwone, czarne, owocowe, delicje i super delicje z dodatkami uszlachetniającymi), gorącą czekoladę oraz domowe ciasta z konsumpcją w lokalu*desery lodowo-owocowe*sprzedaż na wagę: kawy (mielimy je na życzenie klienta w młynkach żarnowych), wysokogatunkowych liściastych herbat*porcelanę, ceramikę, szkło, akcesoria do profesjonalnego parzenia i serwowania kawy czy herbaty* słodycze W naszej kawiarnio-herbaciarni każdy znajdzie miejsce dla siebie,zarówno na biznesowe czy towarzyskie spotkanie (stoliki 2 lub 3-osobowe) czyspotkanie w większym gronie przyjaciół (wygodne kanapy). "Zakątek Smaków" to idealne miejsce również dla miłośników: książki(oferujemy biblioteczkę z dostępem do prasy i czasopism), miłośnikówInternetu (dostęp do sieci bezprzewodowej). Rodzicom z małymi dziećmipragniemy zaoferować: przewijak w toalecie, zorganizowany kącik dla dzieci,jak również krzesełko do ich karmienia. U nas czas się zatrzymuje i każdy może w spokojuusiąść, przy nastrojowej muzyce- celebrować chwile zfiliżanką kawy, herbaty czy szklanką gorącej czekolady. Znajdą Państwo u nasdoskonałe miejsce na "złapanie oddechu" czy przerwę w codziennym monotonnymżyciu. Nasza Kawiarnio-Herbaciarnia to "oaza spokoju". Przekraczając próg "Zakątka Smaków" spotkają się Państwo z personelem,który krok po kroku wprowadzi Was w świat pełen bogatych smaków, aromatów icudownych zapachów kaw i herbat z całego świata. Służymy fachową pomocą wdoborze odpowiedniej kawy czy herbaty na wagę, jak również udzielamywskazówek dotyczących ich prawidłowego zaparzania. Zakupione kawy ziarnistemielimy na Państwa życzenie w specjalistycznych młynkach żarnowych. Promocje i rabaty:PROMOCJA HAPPY HOURS 10% rabatu na zakup kawy, herbaty, gorącej czekolady z konsumpcją w lokalu w godzinach od 10.00 do 12.00 od poniedziałku do piątku. Inne:"Zakątek Smaków" przyjazny maluchom poprzez kącik dla dzieci, przewijak w toalecie, krzesełko do karmienia. Łatwy dostęp dla mamy z wózkiem dziecięcym, lokal znajduje się na parterze. Możliwość korzystania z sieci bezprzewodowej.

Zakątek Smaków. Kawiarnio-herbaciarnia

Mickiewicza 20 34-200 ; Sucha Beskidzka,
Tel: 33 872 69 14
http://www.zakateksmakow.pl

:Zapraszamy Państwa do Kawiarnio-Herbaciarni "Zakątek Smaków" na filiżankę kawy, herbaty lub szklankę gorącej czekolady.OFERUJEMY:*kawę (zarówno na ciepło jak i na zimno) , liściaste herbaty (białe, zielone, czerwone, czarne, owocowe, delicje i super delicje z dodatkami uszlachetniającymi), gorącą czekoladę oraz domowe ciasta z konsumpcją w lokalu*desery lodowo-owocowe*sprzedaż na wagę: kawy (mielimy je na życzenie klienta w młynkach żarnowych), wysokogatunkowych liściastych herbat*porcelanę, ceramikę, szkło, akcesoria do profesjonalnego parzenia i serwowania kawy czy herbaty* słodycze W naszej kawiarnio-herbaciarni każdy znajdzie miejsce dla siebie,zarówno na biznesowe czy towarzyskie spotkanie (stoliki 2 lub 3-osobowe) czyspotkanie w większym gronie przyjaciół (wygodne kanapy). "Zakątek Smaków" to idealne miejsce również dla miłośników: książki(oferujemy biblioteczkę z dostępem do prasy i czasopism), miłośnikówInternetu (dostęp do sieci bezprzewodowej). Rodzicom z małymi dziećmipragniemy zaoferować: przewijak w toalecie, zorganizowany kącik dla dzieci,jak również krzesełko do ich karmienia. U nas czas się zatrzymuje i każdy może w spokojuusiąść, przy nastrojowej muzyce- celebrować chwile zfiliżanką kawy, herbaty czy szklanką gorącej czekolady. Znajdą Państwo u nasdoskonałe miejsce na "złapanie oddechu" czy przerwę w codziennym monotonnymżyciu. Nasza Kawiarnio-Herbaciarnia to "oaza spokoju". Przekraczając próg "Zakątka Smaków" spotkają się Państwo z personelem,który krok po kroku wprowadzi Was w świat pełen bogatych smaków, aromatów icudownych zapachów kaw i herbat z całego świata. Służymy fachową pomocą wdoborze odpowiedniej kawy czy herbaty na wagę, jak również udzielamywskazówek dotyczących ich prawidłowego zaparzania. Zakupione kawy ziarnistemielimy na Państwa życzenie w specjalistycznych młynkach żarnowych. Promocje i rabaty:PROMOCJA HAPPY HOURS 10% rabatu na zakup kawy, herbaty, gorącej czekolady z konsumpcją w lokalu w godzinach od 10.00 do 12.00 od poniedziałku do piątku. Inne:"Zakątek Smaków" przyjazny maluchom poprzez kącik dla dzieci, przewijak w toalecie, krzesełko do karmienia. Łatwy dostęp dla mamy z wózkiem dziecięcym, lokal znajduje się na parterze. Możliwość korzystania z sieci bezprzewodowej.

Tel: 33 872 69 14

Zakątek Smaków. Kawiarnio-herbaciarnia

Tel. 33 872 69 14